Zimowe Mistrzostwa Okręgu

Posted on

10-11.11.18r. odbyły się Zimowe Mistrzostwa Okręgu oraz Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej 11-12 lat. W Zimowych Mistrzostwach Okręgu Dominika Bocheńska zajęła 2 miejsce na dystansie 50 m stylem dowolnym, natomiast Matylda Kościelak 3 miejsce na dystansie 200 m stylem klasycznym, dziewczyny startowały w kategorii 11-13 lat. Bardzo dobre rezultaty uzyskały też pozostałe zawodniczki:  Anna Zwierzycka, Anna Mizerska oraz Anastazja Malik, wyniki można podglądać na megatiming.pl. Matylda, Anna Z., Anna M., Anastazja wzięły udział w sprawdzianie i zmagały się z dystansem 200 m stylem zmiennym oraz 800 m stylem dowolnym. Oczywiście dziewczyny spisały się na medal i wszystkie poprawiły swoje rekordy życiowe.

Serdeczne gratulacje 😁