Zimowe mistrzostwa okręgu wielkopolskiego

Posted on

W dniach 15-16.11 cztery zawodniczki UKS Gort Koziegłowy uczestniczyły w Zimowej edycji Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego, które tradycyjnie odbyły się na Termach Maltańskich w Poznaniu. Matylda Kościelak w konkurencji 200m stylem klasycznym uplasowała się na miejsce 4, miejsce 4 zajęła również w konkurencji 100m stylem zmiennym z bardzo dobrym rekordem życiowym. Swoimi życiowymi rezultatami w konkurencji 100m stylem zmiennym mogą pochwalić się również Anna Zwierzycka oraz Anna Mizerska, które zajęły miejsce 6 i 8. Dziewczyny wystartowały również na dystansie 100m stylem dowolnym, osiągając bardzo podobny wynik do już uzyskanego wcześniej.
W trakcie Mistrzostw został przeprowadzony również Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej. W tym sprawdzianie wzięła udział Apolonia Kościelak, która musiała pokonać trudne dystanse 400m stylem dowolnym oraz 200m stylem zmiennym. Oba starty były bardzo udane, Pola znalazła się w pierwszej 10 – tce w tych konkurencjach .

Serdeczne gratulacje!

Trenerzy 💪😁