XX Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w drużynowym pływaniu

Posted on

Finał Mistrzostw Powiatu Poznańskiego w sztafetach pływackich przyniósł kolejne sukcesy i trofea. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Koziegłowach w kategorii Igrzyska Dzieci oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej wywalczyła pierwsze miejsce wśród dziewcząt oraz drugie wśród chłopców. 
Złoty medal w kategorii Igrzyska Dzieci. Skład reprezentacji dziewcząt: Nadia Czajka, Zuzanna Kraszewska, Martyna Stróżyńska, Magdalena Kamieniecka, Apolonia Kościelak, Lena Jakubowska.
Srebrny medal w kategorii Igrzyska Dzieci. Skład reprezentacji chłopców: Aleksander Krzemianowski, Bartosz Jaborkhel, Hubert Łosiński, Kacper Sikora, Dominik Nowak, Jan Kończal, Nikodem Nowak, Marcel Ogór. 
Złoty medal w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Skład reprezentacji dziewcząt: Anna Mizerska, Matylda Kościelak, Julia Matias, Anna Zwierzycka, Helena Woźniak, Kalina Pospiech, Wiktoria Sadzak.
Srebrny medal w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Skład reprezentacji chłopców: Filip Kostrzewa, Tymoteusz Walkowiak, Wojciech Suchodolski, Bartosz Kowalski, Jacek Starczewski, Krzysztof Frąckowiak.
Wszystkie reprezentacje uzyskały awans do udziału w finale wojewódzkim, który odbędzie się w listopadzie w Poznaniu. 
Gratulacje!!!
Trenerzy: J. Chomicz, M. Werlichowicz, A. Walkowiak