XX Finał Wielkopolski w Drużynowym Pływaniu

Posted on

XX Finał Wielkopolski w Drużynowym pływaniu zakończony ogromnym sukcesem! Drużyna dziewcząt Igrzysk Dzieci zajęła III miejsce. Wspaniale wypadła również sztafeta dziewcząt w finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej (gimnazjum), która uplasowała się na miejscu 7 oraz chłopców Igrzysk Dzieci, ostatecznie wywalczyli oni miejsce 11. W finale wystartowało ponad 40 drużyn w każdej kategorii wiekowej.
Nasi podopieczni wspaniale zaprezentowali się w startach indywidualnych. Szczegółowe wyniki można śledzić na stronie http://szswielkopolska.pl/ . Wśród wyróżnionych zawodniczek znalazła się Anna Zwierzycka na dystansie 25m stylem motylkowym oraz Matylda Kościelak w konkurencji 25m stylem klasycznym – obie uczennice wywalczyły srebrny medal. Brawo!!
Składy sztafet: ID dziewcząt – Anna Mizerska, Anna Zwierzycka, Matylda Kościelak, Apolonia Kościelak, Anastazja Malik, Martyna Walorek.
ID chłopców – Filip Kostrzewa, Krzysztof Frąckowiak, Tymoteusz Walkowiak, Jacek Starczewski, Dominik Nowak, Jan Kończal, Kacper Sikora.
IMS dziewcząt – Dominika Bocheńska, Helena Woźniak, Weronika Sadzak, Julia Matias, Adrianna Malińska, Wiktoria Giera, Julia Mandziak.
Gratulujemy!!!