Wielkopolska Liga pływacka klas VI

Posted on

Wielkopolska Liga pływacka klas VI
Głogów 1.04.2019

III edycja Ligii Wielkopolskiej odbyła się w Głogowie, zawodnicy wystartowali na trudnych dystansach 100m stylem motylkowym, 100m stylem dowolnym oraz w dwóch biegach sztafetowych 4 x 50m stylem dowolnym, które wypadły bardzo dobrze. Dziewczęta w składzie Matylda Kościelak, Anna Zwierzycka, Anna Mizerska, Anastazja Malik zajęły II miejsce, natomiast chłopcy w składzie: Krzysztof Frąckowiak, Filip Kostrzewa, Jacek Starczewski oraz Alan Maćkowiak uplasowali się na miejscu VII. Jest to bardzo dobry wynik naszych reprezentacji.
Wyścigi indywidualne przyniosły świetne wyniki, nowe „życiówki” i wysokie miejsca. W konkurencji 100m stylem motylkowym dwie nasze zawodniczki na najwyższym podium: Anna Zwierzycka na miejscu I oraz Matylda Kościelak na miejscu II. W tej samej konkurencji na miejscu 11 i 12 uplasowały się Anna Mizerska oraz Anastazja Malik. W stylu grzbietowym dziewczęta również w składzie wyróżnionym: Matylda Kościelak zajęła miejsce 4, Anna Zwierzycka miejsce 6, Anna Mizerska miejsce 13, Anastazja Malik miejsce 14. Chłopcy w stylu motylkowym: Filip Kostrzewa miejsce 20, Krzysztof Frąckowiak miejsce 24, Jacek Starczewski miejsce 31, w stylu grzbietowym chłopcy uplasowali się na miejscu 24, 25 oraz 29.
Wielkie gratulacja dla całej reprezentacji klas VI !!!