Wielkopolska Liga Pływacka klas IV

Posted on

W piątek 16.11.2018r. odbyła się I edycja Wielkopolskiej Ligii Pływackiej klas IV. Zawodnicy zmagali się z dystansem 50 m stylem grzbietowym i klasycznym oraz sztafeta 8*25 m stylem dowolnym mix. Najlepsze rezultaty uzyskali:

50 m stylem grzbietowym

Aleksander Krzemianowski miejsce 7

Martyna Stróżyńska miejsce 9

Nadia Czajka miejsce 10

50 m stylem klasycznym

Martyna Stróżyńska miejsce 4

Jakub Walkowiak miejsce 6

Sztafeta w składzie: Kamieniecka, Jaborkhel, Kuciel, Kraszewska, Czajka, Kleinowski, Stróżyńska, Krzemianowski miejsce 6.

Sztafeta II w składzie: Rydlewska, Ramlau, Ogór Marcel, Ratajski, Ogór Dawid, Zakens, Wołosz, Walkowiak miejsce 11.

Pragnę nadmienić, że w lidze bierze udział około 115 zawodników i zawodniczek z całej Wielkopolski, a większość zawodników UKS Grot znalazło się w pierwszej dwudziestce!, szczegółowe wyniki można podglądać na megatiming.pl

Serdeczne gratulacje 😊