Wielkopolska Liga Pływacka klas IV edycja II

Posted on

15.02.2019r. na Termach Maltańskich odbyła się II edycja Wielkopolskiej Ligii Pływackiej klas IV. Zawodnicy zmagali się z dystansem 50 m stylem motylkowym i dowolnym oraz sztafecie 4*50m stylem zmiennym, w której zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli IV miejsce ( skład sztafet dziewczęta: Kraszewska, Stróżyńska, Czajka, Kamieniecka, chłopcy: Krzemianowski, Walkowiak, Kuciel, Jaborkhel.) Najlepsze rezultaty uzyskali:

50m stylem dowolnym

Czajka Nadia miejsce 9

Stróżyńska Martyna miejsce 17

Krzemianowski Aleksander miejsce 7

50m stylem motylkowym

Czajka Nadia miejsce 16

Stróżyńska Martyna miejsce 18

Kraszewska Zuzanna miejsce 20

Krzemianowski Aleksander miejsce 16

W zawodach wystartowało ponad 200 zawodników z całej wielkopolski. Szczegółowe wyniki można podglądać na megatiming.pl

Serdeczne gratulacje! 😍

Trenerzy 😁