Ogólnopolskie zawody pływackie dzieci o puchar Term Maltańskich

Posted on

7 marca tego roku na Termach Maltańskich odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Dzieci. Był to ważny sprawdzian dla naszych młodych zawodników, ponieważ większość z nich pierwszy raz w życiu uczestniczyło w tak dużych zawodach. Wystartowało na nich prawie 500 zawodników z klubów pływackich, z całej Polski. Poziom był bardzo wysoki, padały znakomite wyniki, tym większa nasza radość z osiągniętych sukcesów i rekordów życiowych naszych zawodników i zawodniczek. Każdy startował w swoich kategoriach wiekowych- 9, 10 i 11 lat. Wyniki:

rocznik 2009

Kraszewska Zuzanna–  2 miejsce 100 m stylem grzbietowym, 6 miejsce 100 m stylem zmiennym i 10 miejsce 100 m stylem dowolnym

Czajka Nadia 6 miejsce 50 m stylem motylkowym, 9 miejsce 100 m stylem zmiennym, 9 miejsce 100 m stylem dowolnym

Aleksandra Rydlewska – 15 miejsce 100 m stylem klasycznym.


Michał Garczarek
– 15 miejsce 100 m stylem grzbietowym

rocznik 2010

Mateusz Czarnecki – 2 miejsce 100 m stylem zmiennym, 3 miejsce 50 m stylem dowolnym

Chodak Bartosz 3 miejsce 50 m stylem grzbietowym, 9 miejsce 50 m stylem dowolnym

Miłosz Leśkiewicz– 8 miejsce 100 m stylem zmiennym

Chwalba Lilianna – 7 miejsce 50 m stylem klasycznym, 10 miejsce 50 m stylem dowolnym

Tłuchowska Michalina– 11 miejsce 50 m stylem klasycznym

Rurak Leon– 11 miejsce 50 m stylem klasycznym

Kędziora Wiktor– 12 miejsce 50 m stylem grzbietowym.

Skład reprezentacji: Czarnecki Mateusz, Chodak Bartosz, Leśkiewicz Miłosz, Stern Wiktoria, Matysiak Oriana, Tłuchowska Michalina, Tymek Ostrowski, Nina Nowak, Lilianna Chwalba, Laura Zagrodzka, Maja Łąkowska, Wiktor Kędziora, Leon Rurak, Dubert Amelia, Mężyńska Amelia, Herkt Tomasz.
Serdecznie gratulujemy 💪👏🥇
Trenerzy: A. Walkowiak, M. Werlichowicz, J. Chomicz