Obozy letnie 2019

Posted on

OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY UKS Grot Koziegłowy

CHOSZCZNO 19.08 – 25.08.2019 termin I

CHOSZCZNO 26.08 – 01.09.2019 termin II

Choszczno miasto w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim. Głównym walorem miasta jest obficie występująca zieleń miejska oraz jezioro w granicach miasta.

Miasto posiada plażę miejską, przy której w sezonie letnim można wypożyczyć sprzęt wodny (kajaki, rowery wodne). Na jej terenie znajduje się również ośrodek rekreacyjny, przy którym działa choszczeński oddział WOPR.

Miejscem zakwaterowania jest Ośrodek sportowo – wypoczynkowy http://www.osw.choszczno.pl/, który usytuowany jest na obrzeżach miasta. Charakterystyczna dla tego miejsca jest przyroda, piękne widoki. Tuż przy ośrodku znajduje się Kryta pływalnia „Wodny Raj” oraz nowoczesna Hala Sportowa, siłownia.

Cena : 990zł

Cena zawiera:

– Zakwaterowanie (7 dni);

– Wyżywienie 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja;

– Korzystanie ze wszystkich atrakcji na terenie ośrodka;

– Transport : Koziegłowy – Choszczno – Koziegłowy;

– Zajęcia sportowo – rekreacyjne zgodnie z programem obozu; wynajem basenu, boisk, sal, itp.

– Atrakcje: korzystanie ze sprzętu wodnego typu : kajaki, rowery wodne; ognisko z kiełbaskami, wycieczka krajoznawcza; instruktarz gry w golfa – na polu golfowy (odbędzie się pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych).

– Wynagrodzenie opiekunów/instruktorów (Trenerzy UKS Grot).

– Ubezpieczenie NNW

– Opieka medyczna.

W programie:

– Zajęcia na basenie (doskonalenie techniki pływania, elementy piłki wodnej, gry i zabawy);

– Zajęcia sportowe – gry zespołowe (piłka nożna, koszykowa, siatkowa, plażówka, i in.) , gry rekreacyjne, lekkoatletyka itp.

– Plażowanie nad jeziorem (kąpielisko strzeżone), wycieczki;

– Inne atrakcje: zabawy integracyjne, dyskoteki z konkursami, podchody itp.

Zgłoszenia na termin  CHOSZCZNO 19.08 – 25.08.2019 termin I

Zgłoszenie na adres mail anna.walkowiak@uksgrot.com.pl z podaniem imienia, nazwiska i daty urodzenia dziecka oraz nr telefonu kontaktowego.

Roczniki które mogą brać udział w obozie: od 2011 – 2009. O kwalifikacji dziecka na obóz decydują trenerzy. Limit zgłoszeń max 27os.; min 22 os. Termin zgłoszenia do 28.02.2019. Informację zwrotną otrzymacie Państwo po upływie terminu zgłoszeń. Wszelkie pytania proszę wysyłać na adres mail podany powyżej lub nr tel. 693-150-414

Zgłoszenia na termin  CHOSZCZNO 26.08 – 1.09.2019 termin II

Zgłoszenie na adres mail anna.walkowiak@uksgrot.com.pl z podaniem imienia, nazwiska i daty urodzenia dziecka oraz nr telefonu kontaktowego.

Roczniki które mogą brać udział w obozie: od 2008 – 2004 (dzieci rocznika 2009 z klasy wyższej mogą wziąć udział w tym terminie). O kwalifikacji dziecka na obóz decydują trenerzy. Limit zgłoszeń max 27os.; min 22 os. Termin zgłoszenia do 28.02.2019. Informację zwrotną otrzymacie Państwo po upływie terminu zgłoszeń. Wszelkie pytania proszę wysyłać na adres mail podany powyżej lub nr tel. 693-150-414

Uwagi:

Cena nieznacznie może ulec zmianie, w zależności od ilości zgłoszonych dzieci.