Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat I runda

Posted on

22-23.03.2019r. odbyła się I runda Drużynowych Mistrzostw Młodzików na Termach Maltańskich w Poznaniu. Start naszej reprezentacji przyniósł trenerom i zawodnikom wiele satysfakcji i radości oraz nowych spostrzeżeń i wskazówek do dalszej pracy. W zasadzie 90% startów to nowe rekordy życiowe, co jest najistotniejszym celem każdych zawodów. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Matylda Kościelak, która na swych koronnych dystansach wykonała 100% i uzyskując świetne rezultaty zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal, kolejno w konkurencjach 100 i 200m stylem klasycznym oraz 200m stylem zmiennym. Anna Zwierzycka w konkurencji 100m stylem motylkowym niewiele poza podium – 4 miejsce oraz 5 miejsce na dystansie 100m stylem dowolnym. Bardzo dobrym startem może pochwalić się też Anna Mizerska, która na 100m stylem klasycznym była 10, natomiast wśród młodszych w pierwszej 10-tce znalazła się Samanta Kowalewska, która zajęła miejsce 8 w konkurencji 100m stylem grzbietowym. Gratulacje dla wszystkich, gdyż jak już wspomniałam dobre starty to rekordy, a było ich sporo. Super!!!
Reprezentacja UKS Grot: Anna Mizerska, Anna Zwierzycka, Matylda Kościelak, Samanta Kowalewska, Lena Jakubowska, Dominik Nowak, Jan Kończal, Kacper Sikora.

Serdeczne gratulacje!

Trenerzy 😁