IV Grand Prix Gminy Czerwonak w Pływaniu – finał

Posted on

W niedzielę 2.06.2019r. na naszej pływalni w Koziegłowach odbyła się finałowa, III edycja Grand Prix Gminy Czerwonak. Z ogromną przyjemnością jest mi ogłosić, ze zawodnicy UKS Grot drugi rok z rzędu wygrali klasyfikację generalną i stanęli na nawyższym miejscu na podium 😁 w zawodach brało udział 9 klubów z wielkopolski: Fala Swarzędz, SP 1 Swarzędz, Octopus Suchy Las, Orka Szamotuły, KP Koziegłowy, Tarnovia Tarnowo Podgórne, Extrim Oborniki, SP 2 Oborniki. Najlepszą zawodniczką zawodów  po III edycjach została: APOLONIA KOŚCIELAK, a w klasyfikacji generalnej również po III edycjach, w poszczególnych kategoriach wiekowych wygrali: