Grand Prix Wągrowca

Posted on

W dniu 14.10.br. reprezentacja UKS Grot wzięła udział w I edycji Grand Prix Wągrowca.

Pierwsze kroki na niecce stawiał rocznik 2009, oczywiście spisali się na medal!, a wystartowali na dystansie 50 m stylem grzbietowym, następujące osoby: Kraszewska Zuzanna – 2 miejsce, Czajka Nadia – 8 miejsce, Agata Zakens, Wołosz Kaja, Piotr Popiołek.

Rocznik 2008

Kościelak Apolonia 4 miejsce na dystansie 50 m stylem grzbietowym, sztafeta 4*50 m stylem dowolnym mix w składzie: Kościelak Apolonia, Roszkiewicz Kamila, Krzemianowski Aleksander, Jaborkhel Bartosz zajęła 3 miejsce, druga sztafeta Stróżyńska Martyna, Kamieniecka Magdalena, Ogór Marcel , Walkowiak Jakub – 5 miejsce. Pozostali: Ogór Dawid, Ratajski Patryk.

Rocznik 2007

100 m stylem dowolnym

Kończal Jan – miejsce 6. Pozostali: Kowalewska Samanta, Stempak Marta, Jakubowska Lena, Nowak Dominik, Sikora Kacper.

Rocznik 2006

Kościelak Matylda- 1 miejsce 100 m stylem klasycznym, 2 miejsce 50 m stylem dowolnym, Zwierzycka Anna – 1 miejsce 50 m stylem dowolnym , Mizerska Anna – 5 miejsce 50 m stylem dowolnym, Walkowiak Tymoteusz – 6 miejsce 100 m stylem klasycznym. Pozostali zawodnicy: Kostrzewa Filip, Frąckowiak Krzysztof, Starczewski Jacek.

Rocznik 2005/2004

50 m stylem klasycznym, 100 m stylem motylkowym

Bocheńska Dominika, Mądry Kacper

Szczegółowe wyniki można podglądać na megatiming.pl

Serdeczne gratulacje 🙂

Trenerzy: Werlichowicz, Chomicz