Grand Prix Wagrowca III edycja

Posted on

Po długiej przerwie zawodnicy UKS Grot Koziegłowy wracają do rywalizacji sportowej, którą otwierała kolejna edycja Grand Prix Wągrowca. Wszyscy uczestniczący wykazali się ogromnym zacięciem i wolą walki, co przyniosło niesamowite rezultaty i co najważniejsze w 90% nowe rekordy życiowe. 

Wśród wyróżnionych na zawodach zawodników można wymienić : Anna Zwierzycka – I miejsce na dystansie 50m stylem motylkowym oraz II miejsce na 100m stylem dowolnym; Matylda Kościelak – II miejsce w konkurencji 50m stylem motylkowym oraz III miejsce na 100m stylem grzbietowym; w tej samej konkurencji Anna Mizerska uplasowała się na miejscu V. Apolonia Kościelak dwukrotnie wyróżniona – IV miejsce na 100m stylem dowolnym oraz V miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. W tejże konkurencji na podium stanęli również: Jakub Walkowiak – miejsce VI, Nadia Czajka na miejscu IV oraz Ola Rydlewska na miejscu VI.
Brawa należą się wszystkim zawodnikom za wspaniałe wyniki i godne reprezentowanie klubu w tak ważnych zawodach.

Serdeczne gratulacje!!!

Trenerzy 😁