Grand Prix Wągrowca II edycja

Posted on

Kolejna niedziela startowa przyniosła naszym zawodnikom dużo zadowolenia, ponieważ udział w rywalizacji pływackiej w Wągrowcu przyniósł nie tylko miejsca na najwyższych stopniu podium, ale przede wszystkim wiele emocji, nowych  rekordów życiowych i wartościowych rezultatów. W zawodach wystartowało 15 klubów, po dwóch edycjach UKS Grot zajmuje 2 pozycję, dlatego liczymy na dalszy udział tak dużej ekipy. Walczymy dalej!

200m stylem dowolnym:

Anna Zwierzycka – 1 miejsce, Matylda Kościelak – 2 miejsce, Anna Mizerska – 6 miejsce

50m stylem dowolnym:

Dominika Bocheńska – 1 miejsce; Nadia Czajka – 3 miejsce; Zuzanna Kraszewska – 5 miejsce; Piotr Popiołek –  4 miejsce

100m stylem klasycznym:  

Kacper Sikora – 2 miejsce

100m stylem grzbietowym:

Apolonia Kościelak – 3 miejsce.

Zawodnicy: Marta Stempak, Samanta Kowalewska, Dominik Nowak oraz Kacper Sikora w rywalizacji sztafetowej 4 x 50m stylem dowolnym wywalczyli 3 miejsce. Brawo!!!

Trenerzy: Joanna Chomicz, Marta Werlichowicz, Anna Walkowiak