Grand Prix Wągrowca finał

Posted on

Ostatnia edycja Grand Prix Wągrowca była bardzo udana dla klubu UKS Grot Koziegłowy, ponieważ wstawiliśmy się na niej prawie w pełnym składzie, pokazaliśmy bardzo dobrą dyspozycję i zdobyliśmy punkty, które dały naszej reprezentacji III miejsce w ogólnej klasyfikacji cyklu zawodów i puchar. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim startującym!!! Na finale sprawdzaliśmy swoje możliwości na dystansach 50m stylem grzbietowym, 100m stylem zmiennym, 200m stylem zmiennym oraz 400m stylem dowolnym. Wyróżnieni: 100m stylem zmiennym: 3 miejsce – Nadia Czajka, 3 miejsce – Apolonia Kościelak, 4 miejsce – Zuzanna Kraszewska, 6 miejsce – Michał Garczarek; 200m stylem zmiennym: 1 miejsce – Matylda Kościelak, 2 miejsce – Anna Zwierzycka; 5 miejsce – Anna Mizerska, 5 miejsce – Dominik Nowak, 6 miejsce – Krzysztof Frąckowiak.
2 miejsce sztafety 4 x 50m stylem dowolnym w składzie: Walkowiak, Zwierzycka, Kostrzewa, Kościelak.
Po podsumowaniu wyników z czterech edycji ogólna klasyfikacja Grand Prix Wągrowca przedstawia się następująco:

Rocznik 2006:

I miejsce – Matylda Kościelak
II miejsce – Anna Zwierzycka
V miejsce – Anna Mizerska
VI miejsce – Tymoteusz Walkowiak

Rocznik 2007:

VI miejsce – Dominik Nowak
IX miejsce – Jan Kończal

Rocznik 2008:

III miejsce – Apolonia Kościelak
VIII miejsce – Aleksander Krzemianowski

Rocznik 2009:

III miejsce – Zuzanna Kraszewska
IV miejsce – Nadia Czajka
VIII miejsce –Piotr Popiołek

Ogólnie:

III miejsce – UKS Grot Koziegłowy!

Pragnę nadmienić, że w Grand Prix Wągrowca brało udział 15 klubów z Wielkopolski.

Super!!!! Brawo Grociarze 💪

Trenerzy 😊