Drużynowe Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży – Mistrzostwa Powiatu

Posted on

Dnia 15.10.2018 roku w Kórniku odbył się Finał Powiatu Poznańskiego w Drużynowym Pływaniu dziewcząt i chłopców. Miło mi poinformować, że sztafeta dziewcząt rocznik 2006 i młodsze zajęła 1 MIEJSCE, chłopców – ten sam rocznik II MIEJSCE, dziewcząt rocznik 2003-2005 II MIEJSCE i chłopców z tego samego rocznika III MIEJSCE.Trzy drużyny zakwalifikowały się do finału wielkopolskiego, który odbędzie się w listopadzie na Termach Maltańskich.

Skład zwycięskich sztafet:
Dziewczęta 2006 i młodsze (A. Kościelak, A. Mizerska, A. Zwierzycka, M. Stempak, J. Malińska, M. Walorek,)
Chłopcy rocznik 2006 i młodsi (T. Walkowiak, K. Frąckowiak, F. Kostrzewa, J. Kończal. D. Nowak, J. Starczewski)
Dziewczęta rocznik 2003-2005 (H. Woźniak, J. Matias, D. Bocheńska, A. Malińska, J. Mandziak, W. Giera)
Chłopcy 2003-2005 (J. Olivares, K. Mądry, D. Berent, A. Bartoszewski, M. Janelt, O. Kędzia)

Gratulujemy 🙂

Trenerzy: J. Chomicz, M. Werlichowicz, A. Walkowiak